Altinsoy Enerji

Hakkımızda

Kuruluşundan bugüne kadar kalite ve üretimde yüksek ivme yakalayan firmamız genç ve dinamik ekibiyle müşteri memnuniyeti, zamanında ve kaliteli üretim prensibiyle tüm gücüyle çalışmakta, tüm gelişmeleri ve değişimleri dikkate alarak sürekli kendini geliştirmektedir. 


Endüstrinin sürekli gelişmesi ve enerji ihtiyacının sürekli artması tüm dünyada altyapı gereksinimi oluşturmuştur.Hatta günümüzde sadece endüstri değil hemen her yerde elektrik dağıtımı karmaşık bir hal almıştır.


Firmamızın kurulma sebebini oluşturan bu gereksinim, Orta Gelirim Ayırıcılar (OG Seksiyoner) başta olmak üzere, kablo kanalları ve her türlü topraklama ekipmanını üretmeyi kendimize görev biliyor, bu çizgimizde kararlılıkla yürüyoruz.


Ayrıca söz konusu gereksinimin diğer parçaları olan, elektirk panosu, saç köşk, destek elamnaları ve diğer tüm aksesuarlar yan kuruluşumuz olan Altınsoy Enerji tarafından, yine aynı prensiplerle üretilmekte ve sadece Türkiye'de değil tyaklaşık 28 Ülke'de elektrik alt yapısınıda kullanıma sunulmaktadır.Sertifikalarımız

Alkarsan TSE-ISO-9001-2008
Alkarsan TSE-ISO-9001-2008
Alkarsan TSE-ISO-9001-2008
Alkarsan TSE-ISO-9001-2008
Alkarsan TSE-ISO-9001-2008